Opinie uwagi

Warning: readfile() [function.readfile]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/sidius/ftp/importzusa.eu/pd.php on line 129

Warning: readfile(http://www.kursywalutnbp.eu/widget/?currencies=USD,EUR&encoding=iso-8859-2) [function.readfile]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/sidius/ftp/importzusa.eu/pd.php on line 129
 
 
12:23
6:23
Aktualnie jesteś tutaj:     Strona Główna » Oferta » Samochody używane
A A A

Samochody używane

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad zakupem używanego samochodu zdecydowanie polecamy dokonanie go na rynku amerykańskim. O jego bezkonkurencyjności w stosunku do rynku europejskiego decyduje kilka ważnych faktów.

  • Ceny samochodów używanych , zarówno u dealerów jak i na aukcjach, są o wiele niższe niż na Starym Kontynencie. Nawet po dokonaniu wszystkich wymaganych opłat oraz doliczeniu kosztów importu można stać się posiadaczem wymarzonego samochodu za dużo niższą kwotę niż na rynku krajowym.
  • Ogromne zasoby północnoamerykańskiego rynku motoryzacyjnego gwarantują klientom szeroki wybór. Z pewnością każdy, zainteresowany sprowadzeniem samochodu znajdzie coś dla siebie.
  • Stan samochodów używanych w USA jest nieporównywalnie lepszy od pojazdów eksploatowanych w Europie. Auta te, przez cały okres użytkowania, jeździły po dobrych, równych nawierzchniach. Ponadto, w południowych stanach, w ogóle nie zaznały zabójczej dla karoserii soli oraz destrukcyjnych dla samochodów warunków zimowych.
  • Bezpieczeństwo transakcji gwarantują systemy sprawdzania historii pojazdów Carfax i AutoCheck. Aby uzyskać informacje na temat interesującego nas pojazdu wystarczy podać jego numer VIN (Vehicle Identification Number).
  • Wbrew powszechnym opiniom, łatwy dostęp do części, zarówno oryginalnych jak i zamienników.

W USA istnieje wiele sposobów nabycia używanego samochodu. Poza najbardziej standardowymi, jak zakup u dealera czy w komisie, dużą popularnością cieszą się aukcje. Wśród nich zdecydowanym liderem jest Dom Aukcyjny Manheim.com, przeznaczony głównie do hurtowych zakupów dla dealerów. Jako profesjonalny importem oferujemy Państwu możliwość dokonywania zakupów za pośrednictwem tego serwisu.

Do potentatów na rynku aukcji samochodowych należą także domy aukcyjne Copart.com oraz Iaai.com. Choć oferują one głównie pojazdy uszkodzone, bardzo często w ich zasobach pojawiają się auta bezwypadkowe w bardzo dobrym stanie technicznym. Ich ceny są bardzo atrakcyjne w stosunku do ofert dealerów, dlatego też zachęcamy do zainteresowania się tą formą zakupu.

Osoby zainteresowane importem używanego samochodu prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

Polecamy również zapoznanie się z podanymi poniżej serwisami internetowymi.

 
Aukcje iaai.com:
Aktualnie w bazie 25 551 ogłoszeń
Aukcje copart.com:
Aktualnie w bazie 120 193 ogłoszeń
Aukcje cars.com:
Aktualnie w bazie 1 620 193 ogłoszeń
Aukcje autotrader.com:
Aktualnie w bazie 53 336 ogłoszeń
 
Import samochodów z USA
Import motocykli z USA
Mechanika pojazdowa
Elektromechanika
Wulkanizacja
Usuwanie DPF / FAP
Wymiana Silnika
Import z USA
Lokalizacja:
33-335 Nawojowa, Starosądecka 52

Tel: +48 531 480 921, +48 531 480 920
Email: biuro@importzusa.eu
Copyright by RSAutoService - All rights reserved    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies