Kurs - dolar amerykański: 3.896 USD

Kurs - dolar kandyjski: 3.896 CAD

Samochody dla koneserów


Stany Zjednoczone, przez kilka wieków swojego istnienia, były przez wielu uważane za miejsce gdzie spełniają się marzenia.

Wspaniałe, spektakularne kariery, ogromne fortuny, sława i bogactwo. Nic dziwnego, że przemysł motoryzacyjny rozwijał się w tym kraju dużo szybciej niż w biedniejszej i targanej wojnami Europie.

 

Dziś efektem tego szybkiego rozwoju jest ogromna ilość wspaniale zachowanych samochodów, które stanowią namacalną kronikę historii motoryzacyjnej potęgi USA. Bardzo często są to auta niemalże nieużywane. Odkrywane po latach w starych stodołach, magazynach, garażach. Wśród nich można odnaleźć prawdziwe skarby : limitowane edycje wielu topowych modeli, samochody z lat ’20 XX wieku, ikony motoryzacyjnego świata jak np. Chevrolet Camaro, Dodge Challenger, Ford Mustang i wiele innych.

 

Nasza firma nieustannie prowadzi poszukiwania najciekawszych ofert. Część wyszukanych propozycji mogą Państwo oglądać na naszej stronie lub na naszych stronach w serwisach ogłoszeniowych autotrader.pl i otomoto.pl

 

Jeśli poszukują Państwo wymarzonego, zabytkowego pojazdu prosimy o kontakt. Z przyjemnością pomożemy w poszukiwaniach i imporcie wybranego pojazdu. Dostępne są we wszystkich domach aukcyjnych w kategorii "zabytkowe" oraz na wyspecjalizowanych w samochodach zabytkowych stronach.

 

 

Zobacz proces realizacji krok po kroku

Zobacz więcej

Masz pytania? Zapraszamy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
PN. - PT.: 08:00-18:00
SOB.: 08:00-13:00 (TYLKO INFOLINIA)