Kurs - dolar amerykański: 3.896 USD

Kurs - dolar kandyjski: 3.896 CAD

Samochody ciężarowe


Wchodząc na temat aut z nadwoziem typu Pick-up, zagłębiamy się w historię USA.

To właśnie tam Pick-up jest nierozerwalnie kojarzone z farmą, rodzinnym biznesem, placem budowy i wszelką działalnością związaną z przewozem.

 

Wchodząc na temat aut z nadwoziem typu Pick-up, zagłębiamy się w historię USA. To właśnie tam Pick-up jest nierozerwalnie kojarzone z farmą, rodzinnym biznesem, placem budowy i wszelką działalnością związaną z przewozem. Funkcjonuje nawet stwierdzenie, że to właśnie te auta "zbudowały Amerykę". Począwszy od lat '30 XX wieku, producenci systematycznie udoskonalają swoją ofertę w tym segmencie. Dzisiejsze pickupy nie przypominają już ociężałych, ubogo wyposażonych i trudnych w prowadzeniu poprzedników. Coraz częściej producenci, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, oferują auta nie odbiegające komfortem i osiągami od samochodów osobowych. Coraz więcej starań przywiązują także do designu, czyniąc z półciężarówek samochody nie tylko użyteczne, ale również ładne.

 

Od kilku lat można zaobserwować rosnącą popularność tego typu aut na europejskim rynku motoryzacyjnym. Obok ich walorów ergonomicznych, klientów przyciągają udogodnienia podatkowe oferowane właścicielom Pickupów.

 


Zobacz proces realizacji krok po kroku

Zobacz więcej

Masz pytania? Zapraszamy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
PN. - PT.: 08:00-18:00
SOB.: 08:00-13:00 (TYLKO INFOLINIA)