Opinie uwagi

Warning: readfile() [function.readfile]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/sidius/ftp/importzusa.eu/pd.php on line 129

Warning: readfile(http://www.kursywalutnbp.eu/widget/?currencies=USD,EUR&encoding=iso-8859-2) [function.readfile]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/sidius/ftp/importzusa.eu/pd.php on line 129
 
 
12:23
6:23
Aktualnie jesteś tutaj:     Strona Główna » Jak to działa
A A A

Jak to działa

Decydując się na usługi naszej firmy wybierają Państwo ludzi odpowiedzialnych, kompetentnych, kreatywnych i zawsze gotowych do pomocy. Dzięki naszemu zaangażowaniu udało nam się maksymalnie uprościć procedurę importu pojazdu z USA.
Przedstawia się ona następująco:

  • Klient zgłaszający chęć nabycia auta w USA określa swoje wymagania co do poszukiwanego pojazdu ( marka, model, rocznik, wyposażenie, nowy, używany, uszkodzony itp. )
  • Następnie rozpoczynamy poszukiwania najciekawszych ofert z rynku amerykańskiego jednocześnie wskazując klientowi serwisy internetowe odpowiednie do indywidualnych poszukiwań. Wyniki poszukiwań są na bieżąco przesyłane osobom zainteresowanym za pomocą poczty e-mail.
  • Po wstępnym wyborze przez klienta najbardziej interesujących ofert, omawiamy poszczególne pozycje z uwzględnieniem zdobytych na temat pojazdu informacji. W odniesieniu do każdego egzemplarza ustalamy, wspólnie z klientem, kwotę do jakiej pojazd będzie licytowany lub poziom negocjacji ceny w przypadku zakupu u dealera.
  • Po dokonaniu wszelkich niezbędnych ustaleń podpisujemy ,,Umowę zlecenia sprowadzenia pojazdu”, której wzór klient otrzymuje z odpowiednim wyprzedzeniem, w celu dokładnego zapoznania się z jej treścią. Umowa powinna zostać podpisana najpóźniej na 2 godziny przed przystąpieniem do licytacji. Wraz z podpisaniem umowy należy uiścić depozyt gwarancyjny.
  • Po pozytywnym zakończeniu licytacji lub po zaliczkowaniu samochodu u dealera, w terminie maksymalnie 3 dni roboczych od daty zakupu, należy dokonać zapłaty za pojazd wraz z kosztami transportu na terenie USA, kosztami transportu morskiego do wybranego portu.
  • Po otrzymaniu przez sprzedającego płatności pojazd jest transportowany do naszej bazy załadunkowej w New Jersey. Po zabezpieczeniu pojazdu wewnątrz kontenera jest on transportowany drogą morską do wybranego przez klienta portu odbioru ( Bremenhaven, Gdynia, Rotterdam).
  • Po rozładunku kontenera pojazd jest poddawany procedurze celnej. Po jej zakończeniu oraz uiszczeniu wszelkich należnych opłat ( cło, koszt obsługi agencji celnej) pojazd jest odbierany z portu i transportowany pod wskazany przez klienta adres.
     

Nasza firma zajmuje się kompleksową , a co za tym idzie, pomaga również w dokonaniu opłat na terenie Polski.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących procedury zakupu pojazdu w USA skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

 

 
Aukcje iaai.com:
Aktualnie w bazie 25 551 ogłoszeń
Aukcje copart.com:
Aktualnie w bazie 120 193 ogłoszeń
Aukcje cars.com:
Aktualnie w bazie 1 620 193 ogłoszeń
Aukcje autotrader.com:
Aktualnie w bazie 53 336 ogłoszeń
 
Import samochodów z USA
Import motocykli z USA
Mechanika pojazdowa
Elektromechanika
Wulkanizacja
Usuwanie DPF / FAP
Wymiana Silnika
Import z USA
Lokalizacja:
33-335 Nawojowa, Starosądecka 52

Tel: +48 531 480 921, +48 531 480 920
Email: biuro@importzusa.eu
Copyright by RSAutoService - All rights reserved    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies