Kurs - dolar amerykański: 3.896 USD

Kurs - dolar kandyjski: 3.896 CAD

Jak to działa?


Decydując się na usługi naszej firmy wybierają Państwo ludzi odpowiedzialnych, kompetentnych, kreatywnych i zawsze gotowych do pomocy.

Dzięki naszemu zaangażowaniu udało nam się maksymalnie uprościć procedurę importu pojazdu z USA. Sprawdź jak przebiega proces zakupu pojazdu z USA:

 

1. Wybór samochodu - z szerokiej gamy dostępnych modeli

Wybór auta
 

Klient zgłaszający chęć nabycia auta w USA określa swoje wymagania co do poszukiwanego pojazdu ( marka, model, rocznik, wyposażenie, nowy, używany, uszkodzony itp. ) Następnie rozpoczynamy poszukiwania najciekawszych ofert z rynku amerykańskiego jednocześnie wskazując klientowi serwisy internetowe odpowiednie do indywidualnych poszukiwań. Wyniki poszukiwań są na bieżąco przesyłane osobom zainteresowanym za pomocą poczty e-mail.

 

2. Określenie ceny licytacji - zgłoszenie chęcie nabycia pojazdu z USA

Licytacja
 

Po wstępnym wyborze przez klienta najbardziej interesujących ofert, omawiamy poszczególne pozycje z uwzględnieniem zdobytych na temat pojazdu informacji. W odniesieniu do każdego egzemplarza ustalamy, wspólnie z klientem, kwotę do jakiej pojazd będzie licytowany lub poziom negocjacji ceny w przypadku zakupu u dealera.

 

3. Podpisanie umowy - Ustalenie wszelkich niezbędnych formalności

Umowa
 

Po dokonaniu wszelkich niezbędnych ustaleń podpisujemy ,,Umowę zlecenia sprowadzenia pojazdu”, której wzór klient otrzymuje z odpowiednim wyprzedzeniem, w celu dokładnego zapoznania się z jej treścią. Umowa powinna zostać podpisana najpóźniej na 2 godziny przed przystąpieniem do licytacji.

 

4. Wpłata kaucji - Na poczet zamawianego pojazdu

Kaucja
 

Po podpisaniu umowy należy uiścić depozyt gwarancyjny na zakup pojazdu.

 

5. Licytacja samochodu - Zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami

Aukcja
 

Po pozytywnym zakończeniu licytacji lub po zaliczkowaniu samochodu u dealera, w terminie maksymalnie 3 dni roboczych od daty zakupu, należy dokonać zapłaty za pojazd wraz z kosztami transportu na terenie USA, kosztami transportu morskiego do wybranego portu.

 

6. Transport do portu - Wygranego w licytacji pojazdu

Transport do portu
 

Po otrzymaniu przez sprzedającego płatności pojazd jest transportowany do naszej bazy załadunkowej w New Jersey.

 

7. Transport morski - Do wybranego przez klienta portu odbioru

Transport morski
 

Po zabezpieczeniu pojazdu wewnątrz kontenera jest on transportowany drogą morską do portu odbioru ( Bremenhaven).

 

8. Odbiór i dostawa - Pod wskazany przez klienta adres.

Odbiór
 

Po rozładunku kontenera pojazd jest poddawany procedurze celnej. Po jej zakończeniu oraz uiszczeniu wszelkich należnych opłat (cło, koszt obsługi agencji celnej) pojazd jest odbierany z portu i transportowany pod wskazany przez klienta adres.

 

Nasza firma zajmuje się kompleksowo importem samochodów z USA i Kanady , jak również pomagamy w dokonaniu opłat na terenie Polski.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących procedury zakupu pojazdu w USA skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.


Zobacz proces realizacji krok po kroku

Zobacz więcej

Masz pytania? Zapraszamy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
PN. - PT.: 08:00-18:00
SOB.: 08:00-13:00 (TYLKO INFOLINIA)