Kursy walut - kliknij by zobaczyć

O nas


Nasza firma zajmuje się głównie importem samochodów osobowych oraz zabytkowych, dostawczych, maszyn budowlanych oraz rolniczych. Pomagamy również w dobrze i w poszukiwaniu części do zamawianych u nas pojazdów z rynku amerykańskiego.

Jako profesjonaliści zapewniamy rzetelność i uczciwość oraz doradztwo co do wyboru wymarzonego pojazdu. Oferujemy import samochodów używanych oraz uszkodzonych z największych i najbardziej znanych domów aukcyjnych na teranie Stanów Zjednoczonych. Zajmujemy się całą procedurą począwszy od zakupu pojazdu do momentu przekazania kluczyków klientowi. Gwarantujemy wgląd w historie pojazdu, gwarancję transakcji oraz zadowolenie klienta.

 

W wypadku gdy zdecydują się Państwo na zakup uszkodzonego samochodu oferujemy kompleksową naprawę ponieważ oprócz importu samochodów od kilku lat prowadzimy niezależny Serwis Samochodowy który zatrudnia najlepszych specjalistów z zakresu szeroko pojętej mechaniki pojazdowej, elektroniki oraz blacharni i lakierni który znajduję się na teranie Nowego Sącza. Nasze możliwości sprawiają iż samochód zakupiony w USA zostanie Państwu dostarczony pod dom z wszystkimi potrzebnymi dokumentami


Zobacz proces realizacji krok po kroku

Zobacz więcej

Masz pytania? Zapraszamy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
PN. - PT.: 08:00-18:00
SOB.: 08:00-13:00 (TYLKO INFOLINIA)